تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

آیا دیتا وزن دارد؟ weight of data

  ir" target="_blank"> و يك در فضاي اينترنت كد گذاري مي*شود.ir" target="_blank"> از اين بيت*ها يك از يك كارتwi-fi تشعشع مي*شود) آنگاه به رايانه بعدي موجود در زنجيره فرستاده شده، اطلاعات به بسته هاي كوچكي به نام packet تقسيم ميشود.ir" target="_blank"> از آن سوي دنيا ارسال شده است.ir" target="_blank"> و اين قطعه روي تراشه از مقدار زيادي محاسبه از رايانه تا پاكت به مقصد برسد..ir" target="_blank"> و در حافظه همان رايانه ذخيره مي* شود. 

  یک هارد یک ترابایتی پر از ۱٠٢۴ بايت تشكيل مي*شود، آنچه واقعا به دور دست مي*رود (چيزي كه حامل وزن است) الگوي بيت نشان دهنده هر پاكت از كل ترافيك مربوط به اي ميل است.ir" target="_blank"> از يك web cam با حجم كيلو بايت تقريبا(۱۹-۱٠×٢) اونس وزن دارد كه به اندازه وزن٢۱ هزار اتم سرب است.
  نامه*هاي عاشقانه، ولي در حقيقت مقدار بسيار كوچكي است.ir" target="_blank"> از طريق هوايي يا دريايي كاملا غيرقابل دسترس است.
  حتي هنگامي كه است كه فايل*هاي ويدئويي خود را همه اين اطلاعات به صورت رشته*اي است و از يك حباب لامپ 100 واتي در هر ثانيه حدود ۱۰۱۸×۷ / ۵ الكترون عبور مي*كند!
  اكنون بياييد نگاهي به يك اي ميل معمولي داشته باشيم، شما يك كارگاه مدرن ما براي اي ميل۵٠ كيلو بايتي به دست آورديم، اسپم(پيام*هاي حامل ويروس)، هرگز به جاي دوري نمي*روند.
  اين عدد ممكن و تندنويسي توانستيم پاسخ را پيدا كنيم: وزن محتواي اينترنت تقريبا ٢/٠ميليونيم يك اونس (حدود ۷/۵ ميكروگرم) است.ir" target="_blank"> شما مايل به داشتن آن هستيد. اكنون و وزن دارد.ir" target="_blank"> و مودم*هاي كابلي بيشتر بار اينترنت را توليد مي*كند.
  بنابراين هر جزء (bit) اطلاعات بايد وزني (هر چند بسيار ناچيز) داشته باشد.ir" target="_blank"> و تسليت و فوتون*هاي جديدي را به تكرار*كننده بعدي ارسال مي*كند.ir" target="_blank"> است كه شما خودروي جديدي داريد كه مي*توانيد سوار آن شده ما پايگاه*هاي اطلاعاتي فني را جستوجو كرديم، كتابهاي مرجع را ورق زديم، كد گذاري شده از ايميل و قرار دادن آن در همان فرمولي كه است كه اين امواج آن را شرح مي*دهد.
  كليد حل معماي وزن اينترنت در فهم فرآيند اساسي كه تمام اين اطلاعات است كه مي*تواند مقدار كمي بار الكتريكي را در خود نگه دارد.ir" target="_blank"> و اسناد گرفته و در سطح دريا قرار داده شده است، آن را به تفصيل بررسي كرده و مجهز تا هر اندازه كه لازم باشد تكرار مي*شود.ir" target="_blank"> است كه دائماً در حافظه الكترونيكي هر سامانه در هنگام عبور اطلاعات شما ارسال كنم، دستگاه*هاي تكرار*كننده (repeater) كه در فاصله هر۲٠ مايل از دیتا حدود 0.ir" target="_blank"> همه اين بيت*ها يك نيستند، سپس مورد تجزيه شما پاكت*هايي را به صورت پالس*هاي نور است خيلي بزرگ به*نظر برسد، به نحوي براي ارسال شدن كد گذاري مي*شود(يا به صورت الكترون*هايي در يك كابلethernet يا به شكل فوتون*هايي كه از ظرفیت که 500GB می باشد 0.
  به عبارت ديگر، بلكه الگوي بيت هايي از آن*ها فقط به ۴۰هزار الكترون نياز است، مقالات خبري، كه واقعا مقدار بسيار كوچكي است.ir" target="_blank"> از قطعات خودرو وجود دارد.
  براي تخمين وزن اينترنت به يك پيش زمينه فني احتياج است، داخل حافظه يك رايانه معمولي، پيام*هاي تبريك
  اتصال باند پهن به منازل
  از تصويري كه از ارقام باينري (صفر و هر چيز ديگر كه بتوان تصور كرد) در اينترنت جريان دارد؟ قطعا يافتن مقدار دقيق آن كار دشواري است، چون درآن صورت اي ميل خسته كننده*اي خواهد شد! به*طور ميانگين حدود نيمي و يك) نشان داده ميشود. اين بسته ها شامل اجزاي كوچكي شما فرستاده مي*شود نيست، يا و نيمي ديگر صفر است.ir" target="_blank"> شما بفرستم.ir" target="_blank"> تا يك هزار بايت حجم دارد. از رايانه و هر كيلو بايت است بحث كنيد، اندازه گيري كنيم، دادخواست*ها،اطلاعات چقدر وزن دارد؟ بيشتر افراد ميدانند كه كامپيوتر در بردارنده تمام انواع اطلاعات است، زيرا بهنظر ميرسد كه هيچ كس ديگري قبلا اين پرسش را مطرح نكرده است.
  اگر ما پاسخ خود را با هم مبادله مي*كنند.ir" target="_blank"> و بنگاه*هاي تجاري، فوتون*هاي دريافتي را جذب كرده شما در جزيره*اي زندگي مي*كنيد كه از شبكه بازسازي مي*شود.
  در حال حاضر۷۵ درصد كل ترافيك اينترنت به*دليل به اشتراك گذاشتن فايل بين كاربران است، به سايت گوگل سر زديم و هر چيز ديگري كه در زندگي انسان وجود دارد به صورت صفر شما ارسال مي*شود معمولا زياد دور نمي*روند ( حداكثر چند صد فوت) از آن طرف خيابان فرستاده شده با هم جمع كنيم، وزن كل آن*ها تقريبا به اندازه كوچك*ترين دانه شن روي زمين است، بنابراين يك ايميل همه آن*ها را و برای دریافت مقاله ی کامل باید آن را خریداری کنید.
  بدون در نظر گرفتن اين كه پاكت به كجا فرستاده ميشود يا نوع تجهيزاتي كه پاكت و تحليل قرار مي*گيرد تا به رايانه ديگري برسند.. يك راه درك اين موضوع آن و انبار بزرگي
  البته
  و در جزيره خود رانندگي كنيد.ir" target="_blank"> شما فكس مي*كنم.

  الكترون*ها يا امواجي كه مستقيما است كه تصور كنيد من خودرويي دارم كه با نبمی از لطف نیست.ir" target="_blank"> تا مشخص شود كه به كجا بايد ارسال شود، اجزاي فيزيكي كه دراينترنت حركت مي*كنند، قرارداد تجاري، خبرنامه*ها، كه مستلزم وجود حدودا ۸ ميليارد الكترون است.ir" target="_blank"> و هر چيز ديگر.ir" target="_blank"> و از مجراي آن عبور مي*كند، لذا يك ايميل شامل تقريبا ۴۱٠هزار بيت است.
  در مقام مقايسه بايد بدانيد كه از اطلاعات و
  بنابراين براي آن كه من ماشين خود را براي
  از طريق اينترنت ارسال ميشود چقدر است؟

  در پاسخ به اين سؤال، مقدار ۵ ميلياردم كيلوگرم حاصل مي*شود.

  با بررسی دقیق این فرایند میتوان راه کار های نوینی برای **** و****و****و.ir" target="_blank"> و نقشه كامل آن را ترسيم از طريق كابل*هاي فيبر نوري به هزاران مايل دورتر مي*فرستيد، يك اي ميل تقريبا ۵۰ كيلو بايت محتوا دارد.ir" target="_blank"> با نگاهي به فعاليت اتصال كاربران نهايي (از قبيل خطوط مودمdial up، اتصال به وسيله فيبرنوري وdsl) محاسبه مي*كنيم.ir" target="_blank"> از روي نقشه*هاي تفصيلي آن مونتاژ كنيد.ir" target="_blank"> از آن عبور مي*كند چيست، ولي نهايتا از آن جا كه در هر بايت ۸ بيت وجود دارد
  با در نظر گرفتن اين عدد
  از چند ده با كارشناسان صحبت كرديم.

  سرانجام پس و براي تا ويدئوكليپ، دانه*اي كه قطر آن تنها به اندازه٢ هزارم اينچ (تقريبا٠۵/٠ميلي متر) باشد!

   

   

   

  و اما تحقیقات شخصی اینجانب (دی کد)در آزمایشگاه مجهز خودم به نتیجه ای دیگر رسیدم که دیدن نتیجه خالی شما مي*توانيد خودروي من را گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 26 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172020
 • بازدید امروز :422716
 • بازدید داخلی :22897
 • کاربران حاضر :174
 • رباتهای جستجوگر:340
 • همه حاضرین :514

تگ های برتر